Reklama

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - pierwsze recenzje

​Fire Emblem Warriors: Three Hopes to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na Nintendo Switch w ostatnich miesiącach. Pierwsze recenzje wskazują, że twórcy sprostali oczekiwaniom graczy.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes to już drugi spin-off serii jRPG-ów Fire Emblem, oferującej dynamiczną akcję w perspektywie trzecioosobowej. W grze przenosimy się na fantastyczny kontynent Fódlan, gdzie toczy się zacięta wojna.

Gracze biorą udział w starciach, napotykając bohaterów znanych z Fire Emblem: Three Houses, takich jak Edelgard, Dimitri czy Claude. Według pierwszych recenzji, które trafiły do sieci, Fire Emblem Warriors: Three Hopes to bardzo udana produkcja. W portalu Metacritic średnia ocen wynosi 8,0/10.

Reklama

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - przykładowe opinie

"Fire Emblem Warriors: Three Hopes to niesamowita i wciągająca gra, oferująca satysfakcjonujący system walki oraz rozkoszną taktyczno-strategiczną mechanikę" - zachwyca się serwis Screen Rant, który zdecydował się na najwyższą ocenę - 10/10.

"Im dłużej grałem w Fire Emblem Warriors: Three Hopes, tym bardziej mi się podobała" - podsumował krótko autor recenzji dla serwisu Destructoid, zakończonej notą 9/10.

"Fire Emblem Warriors: Three Hopes sprawia wrażenie klasycznej bijatyki z udziałem bohaterów, ale wymaga sporo kombinowania. Wprowadza niewielki powiew świeżości w głównej mechanice, ale oferuje całkiem sporo znanych i lubianych rozwiązań z Three Houses" - pisze serwis PC Games, finalnie oceniając grę na 8/10.

Zdarzają się też jednak bardziej negatywne opinie. Niektórzy recenzenci narzekają na powtarzalność czy frustrujący system walki. Najniższą notę (5/10) przyznał grze serwis Metro GameCentral.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy