Film "Uncharted" trafi wkrótce do platformy streamingowej

​"Uncharted" to jedna z najpopularniejszych serii gier przygodowych w historii. Na początku tego roku premierę miała ekranizacja filmowa tego tytułu growego. Ci, którzy nie zdążyli pójść do kina, wkrótce będą mogli to nadrobić. Na Netflixie pojawi się właśnie ten film.

W lutym miała miejsce premiera filmu "Uncharted". Głównym bohaterem - podobnie jak to było w  grze wideo - był Nathan Drake. Poszukiwacz skarbów, który ma również na bakier z prawem.

W tej roli wystąpił znany przede wszystkim z "Supermana" Tom Holland. Partnerował mu Mark Wahlberg, który zagrał przyjaciela - Victora "Sully" Sullivana. W gwiazdorskiej obsadzie znalazł się również Antonio Banderas - przed laty znany w roli "Desperado" u boku Salmy Hayek.

Reklama

Świetny dobór aktorski nie przekonał jednak widzów na tyle, by temu filmowi wystawili dobre oceny. Użytkownicy prestiżowego serwisu imdb.com ocenili film na 6,4 w dziesięciostopniowej skali.

Jest to bardzo mizerna nota, nieco wyrastająca powyżej przeciętności. W głosowaniu wzięło udział ponad 130 tysięcy internautów, więc jest to jak najbardziej wiarygodna ocena. Nie jest to niestety odosobniony przypadek wśród ekranizacji gier wideo.

Bardzo często taki zabieg kończy się klapą. Jednak fani legendarnej serii wśród wirtualnej rozgrywki, już wkrótce będą mogli nadrobić zaległości, jeśli nie widzieli produkcji w kinie. Poinformowano, że w lipcu "Uncharted" pojawi się na platformie streamingowej Netflix.

Był to spodziewany ruch ze strony producentów, gdyż akurat ten film może skupiać wokół siebie uwagę młodszej widowni, która jest bardziej chętna, by oglądać coś za pośrednictwem biblioteki VOD, zamiast w "stacjonarnym" kinie.

Niewykluczone, że Uncharted pomimo słabych ocen będzie hitem platformy. Bardzo często tak się zdarza, że produkcje z niskimi ocenami zdobywają dużą popularność w serwisach streamingowych. Fani "przygodówki" już zacierają ręce i z pewnością nie mogą doczekać się premiery internetowej filmu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uncharted | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy