Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Film Sony Pictures "FURIA" w World of Tanks!

​Wargaming, twórcy i wydawcy World of Tanks, poinformowali o wyjątkowych zestawach bazujących na filmie Sony Pictures "FURIA" w reżyserii Dawida Ayera ("Bogowie ulicy"), który wejdzie do kin w Polsce 24 października.

Zestawy zawierają kultowy czołg M4 Sherman dowodzony przez filmowego bohatera Wardaddiego (w tej roli Brad Pitt) i będą dostępne w World of Tanks na PC, World of Tanks na konsolę Xbox 360 oraz w World of Tanks Blitz na iOS.

Reklama

"Wargaming jest znany ze swojej pasji do historii i technicznej dokładności, także połączenie World of Tanks z FURIĄ, najbardziej realistycznym obrazem o czołgach do tej pory, jest naturalnym krokiem" - powiedział Erik Whiteford, dyrektor marketingu w Wargaming. "Jesteśmy dumni, że działamy z Sony Pictures, aby dostarczyć tę heroiczną wizję klasycznego Shermana dla naszych graczy" - dodał.

"Cieszymy się na współpracę z Wargaming. FURIA pojawi się w grze, ku radości entuzjastów czołgów. FURIA to intensywne doznanie kinowe, a World Tanks to świetne dopełnienie w przestrzeni wirtualnej," podkreśla Mark Caplan, wiceprezes ds. produktów konsumenckich w Sony Pictures.

Gracze World of Tanks; Xbox 360 Edition będą mogli kupować zestawy FURII już od 15 października do 11 grudnia 2014. W World of Tanks: Blitz i World of Tanks na PC pojawią się natomiast w różnych okresach w zależności od regionu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL