Reklama

​FIFA połączy swoje siły z... Marvelem?

Dużo szumu pojawiło się w ostatnim czasie wokół najpopularniejszej piłkarskiej gry na rynku. Electronic Arts poinformowało, że FIFA 23 zaliczy swój oficjalny debiut już 30 września. Sensacyjne doniesienia wskazują, że najnowsza odsłona gry może w pewnym momencie nawiązać współpracę z... Marvelem.

FIFA 23 wiemy coraz więcej. Prócz oficjalnej daty premiery, poznaliśmy także okładkę globalnej wersji gry, na której u boku gwiazdy PSG - Kyliana Mbappe pojawi się po raz pierwszy kobieta - reprezentantka Australii występująca w barwach Chelsea, utytułowana Samantha Kerr.

Ponadto wiemy, że najnowsza odsłona gry nie będzie zawierać reprezentacji Rosji oraz rosyjskiej ligi wraz ze wszystkimi klubami, które w niej partycypują. Po raz pierwszy również pojawią się klubowe drużyny kobiece oraz nowe funkcji w zakresie technologii HyperMotion 2.

Reklama

Co wspólnego ma FIFA 23 i Marvel?

Dosyć nieoczekiwana informacja, która przedostała się do sieci nieoficjalnymi drogami, mówi o tym, że wydawcy z Electronic Arts mogą nawiązać współpracę z Marvelem, a jej owocem będzie pojawienie się części tego uniwersum w grze FIFA 23.

Oczywiście wieści są niepotwierdzone, ale pochodzą z dosyć wiarygodnego źródła (profil FIFA 23 News w serwisie Twitter), które ma na swoim koncie już szereg potwierdzonych, zmaterializowanych przecieków.

Kolaboracja między popularną grą piłkarską, a światem Marvela jest trudna do wyobrażenia, ponieważ trzeba się mocno nagimnastykować, by odnaleźć tutaj jakiś wspólny mianownik. Fani gry spekulują, że współpraca ta może być powiązana z trybie FIFA 23 Ultimate Team, który umożliwia graczom budowanie wymarzonego składu gwiazd futbolu.

Być może już wkrótce sami deweloperzy zdecydują się uchylić nieco więcej tajemnicy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy