Reklama

​FIFA 22 w Xbox Game Pass oraz EA Play od 23 czerwca

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów najnowszej piłkarskiej odsłony FIFA 22. Gra wydana przed Electronic Arts zasili bibliotekę Xbox Game Pass oraz pojawi się w usłudze EA Play już 23 czerwca bieżącego roku.

FIFA 22 z debiutem w Xbox Game Pass i EA Play już 23 czerwca

O tym, że FIFA 22 zadebiutuje w gamingowej usłudze od Microsoftu, wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Najpierw gra pojawiła się w majowej ofercie PlayStation Plus i w tym samym momencie ukazało się sporo przecieków poświadczających, że chwilę później również Xbox Game Pass uświadczy tę produkcję w swojej bibliotece.

Reklama

Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. FIFA 22 zadebiutuje w ramach EA Play oraz w Xbox Game Pass Ultimate już 23 czerwca. Subskrybenci będą mieli okazje rozkoszować się najnowszym wydaniem popularnej piłkarskiej gry od Electronic Arts bez dodatkowych opłat. Grę uruchomimy na PC, a także na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S.

FIFA 22 ze swoją premierą wniosła sporo nowości i świeżości

FIFA 22 zaliczyła oficjalną premierę wraz z początkiem października 2021 roku. Najnowsza produkcja kultowej piłkarskiej serii przyniosła ze sobą sporo nowości. Wśród nich m.in. przełomowa technologia HyperMotion, która w jeszcze bardziej realistyczny sposób jest w stanie oddać emocje towarzyszące boiskowym zmaganiom.

Podobnie jest też z oprawą graficzną, która jeszcze bardziej zbliża się do fotorealizmu, zwłaszcza jeśli spojrzymy na sylwetki piłkarzy. Prawdziwym dopełnieniem gry FIFA 22 jest oczywiście masa możliwości. Tutaj możemy rozkoszować się klasycznym trybem kariery, ale nie zabraknie również niesamowicie popularnego FUT-a, czyli Fifa Ultimate Team.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy