Reklama

FIFA 14 i Need for Speed: Rivals - wersje next-genowe bez polskiej wersji językowej

Zaskakująca decyzja Electronic Arts. Choć firma stara się wydawać swoje gry w zlokalizowanych wersjach na wszystkich ważnych platformach sprzętowych, inaczej zamierza zrobić z next-genowymi wersjami dwóch nadchodzących produkcji - FIFY 14 i Need for Speeda: Rivals.

Od rodzimego oddziału Electronic Arts dowiedzieliśmy się, że FIFA 14 i Need for Speed: Rivals - nowe części serii szalenie popularnych w naszym kraju - nie zostaną wydane w polskiej wersji językowej.

Przyszli posiadacze Xboksów One i PlayStation 4 nie mają co więc liczyć na komentarz Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza towarzyszący wirtualnym spotkaniom ani na polonizację najnowszych wyścigów "Elektroników".

To zaskakująca informacja, szczególnie że FIFA 14 i Need for Speed: Rivals na pewno będą jednymi z pierwszych gier, po które sięgną nabywcy next-genów. Czy rzeczywiście polonizacja obu produkcji jest nieopłacalna dla EA?

Reklama

Edycje na PC, X360 i PS3 zostaną wydane oczywiście po polsku. Nie wiemy, jak sprawa będzie wyglądała w przypadku Battlefielda 4...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy