Farming Simulator 22 - zwiastun mapy "Zielonka" inspirowanej m.in. Polską

Giants Software, szwajcarski wydawca i deweloper gry Farming Simulator 22, przedstawia zwiastun nadchodzącej mapy zatytułowanej "Zielonka", która pozwoli stworzyć graczom rolnicze imperium na terenach inspirowanych Europą Środkową.

Farming Simulator 22 Premium Edition oraz Premium Expansion zawierające najnowszą mapę ukaże się 14 listopada. Dodatek Premium Expansion dostępny będzie w wersji pudełkowej na PC, natomiast wydanie Premium Edition ukaże się w pudełku na PC, PS5, PS4 oraz Xbox Series X/Xbox One.

Urok środkowoeuropejskiego rolnictwa

Zielonka nawiązuje klimatem do sąsiadów Niemiec, czerpiąc inspirację z takich krajów, jak Polska i Czechy. Mapa oferuje nie tylko malowniczy krajobraz wokół małej i urokliwej miejscowości, ale także żyzne gleby do uprawy nowych warzyw.

Reklama

Wraz z marchewką, pasternakiem i burakiem ćwikłowym, rozszerzenie Premium Expansion zwiększa całkowitą liczbę roślin uprawnych w Farming Simulator 22 do dwudziestu. Dodatek wprowadzi również nowe maszyny i narzędzia, takie jak wyspecjalizowane kombajny.

Zielonka - dom fortepianów i eksportu warzyw

Renomowany producent fortepianów, jest jedną z firm dostępnych w Zielonce. Dzięki nowemu łańcuchowi produkcyjnemu, wirtualni rolnicy mogą czerpać duże zyski wspierając tworzenie tych klasycznych instrumentów klawiszowych. Dostarczając drewniane deski, każde zbudowane pianino staje się źródłem dochodu dla gracza.

W Zielonce zakład przetwórstwa ziemniaków produkuje chrupiące chipsy, fabryka żywności konserwowanej wytwarza konserwy, podczas gdy uwielbiana fabryka zup o nazwie "Zup, Zup, Zup" specjalizuje się w płynnej żywności. Każda z nich wynagradzają zaangażowanych rolników zwiększonymi dochodami, w zamian za dostarczanie produktów. Po zebraniu plonów, zaopatrzeniu fabryk i zbudowaniu fortepianów, gracze mogą poszukać w Zielonce i okolicach nowych przedmiotów kolekcjonerskich.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama