Reklama

Fani futbolu amerykańskiego będą mogli znów zagrać legendą NFL

​Kilka dni temu Tom Brady poinformował na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że wraca na boiska NFL. Dla kibiców futbolu amerykańskiego była to znakomita, aczkolwiek niespodziewana wiadomość. Korzyść z takiej decyzji odniosą również gracze wideo.

Tom Brady jest bezsprzecznie jedną z największych legend w historii National Futbol League. Amerykanin swoją profesjonalną karierę w futbolu amerykańskim rozpoczął w 2000 roku. Wtedy dołączył do New Patriots England. Przez kolejnych 19 lat bronił barw tej drużyny.

W trakcie swojej bogatej i bardzo długiej kariery aż siedmiokrotnie triumfował podczas finałów ligi - słynnego meczu Super Bowl. Pięć razy był wybierany najlepszym zawodnikiem tego spotkania, co jest rekordowym osiągnięciem w historii profesjonalnej ligi futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Te wszystkie sukcesy i długotrwała kariera na najwyższym poziomie sprawiła, że Brady urósł do rangi legendy całego sportu. 45-latek kilka tygodni temu zdecydował o zakończeniu swojej długoletniej przygody z profesjonalnym uprawianiem futbolu amerykańskiego. Wiadomość ta odbiła się bardzo szerokim echem w nie tylko amerykańskich mediach, ale także na całym świecie.

Okazuje się, że przygoda Brady’ego z emeryturą trwała zaledwie...40 dni. Po nieco ponad miesięcznym okresie zapowiedział swój powrót do Tampa Bay. Ucieszyło to ogromną rzeszę kibiców na całym świecie. Wiadomość o powrocie zrobiła ogromne zamieszanie w mediach społecznościowych sportowca.

Jednak nie tylko fani rozgrywek NFL zyskają na tym powrocie. O zadowoleniu będą mogli mówić także gracze NFL Madden od EA Sports. Otóż wznowienie kariery oznacza, że zawodnik po raz kolejny pojawi się w najpopularniejszej serii growej traktującej o futbolu amerykańskim. Jest to z pewnością ogromny zastrzyk marketingowy dla tej pozycji i bardzo możliwe, że wpłynie korzystnie na sprzedaż kolejnych części, jeśli Brady zdecyduje się dalej rywalizować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy