Fan WoWa zamienił 600 mln złota na 50 tysięcy dolarów w Diablo Immortal

Wszystko zostaje w rękach Blizzarda. Użytkownik Reddita podzielił się z fanami Diablo Immortal ciekawą historią, w której opowiada, jak przerobił złoto w World of Warcraft na bardzo silną postać w mobilnym Action RPG.

Dyskusja o Diablo Immortal powoli znudziła się większości graczom. Temat przycichł, wszyscy wracają powoli do swoich poprzednich zmartwień, a cisza ze strony Blizzarda sugeruje, że niewiele zmieni się w kwestii monetyzacji i prędkość progresu postaci wciąż będzie zależeć głównie od grubości naszego portfela.

Ten fakt postanowił wykorzystać u/daymeeuhn, który wciąż miał mnóstwo kodów do World of Warcraft z czasów, kiedy rozdawano je na BlizzConach. Kiedy Diablo Immortal ujrzało światło dzienne, wygrzebał wszystkie kody z szuflady i zaczął wymieniać je na złoto w World of Warcraft. Za to złoto kupował później tokeny i zamieniał je na dolary w portfelu Battle.neta, które potem wydawał na ulepszanie gemów w Diablo Immortal.

Reklama

Pod koniec całego eksperymentu wydał ostatecznie 48,648 dolarów, czyli 3,243 tokeny w World of Warcraft. Od premiery zebrał na swoim koncie 6497 run, ukończył 2165 Elder Riftów, osiągnął 7000 Resonance na swojej głównej postaci i odblokował cztery z pięciu możliwych bonusów.

Daymeeuhn uznał cały eksperyment za zabawny i po wydaniu blisko 50 tysięcy dolarów uznaje piąty bonus za absurdalnie drogi i poza swoim zasięgiem. Według wcześniejszych spekulacji doświadczonych graczy, gracz potrzebowałby wydać co najmniej drugie tyle, żeby osiągnąć na swojej postaci tyle, ile jest to możliwe.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo Immortal | Blizzard | World of Warcraft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy