Reklama

Fall Guys za darmo już w czerwcu!

​W poprzednim tygodniu producenci z Mediatonic zapowiedzieli dla swoich graczy masę nowości. Wraz z wczorajszym komunikatem dowiedzieliśmy się, że Fall Guys: Ultimate Knockout przejdzie na model free-to-play, a więc będzie grą darmową już od 21 czerwca bieżącego roku.

Ponadto popularny tytuł zadebiutuje na konsolach Xboksa, Nintendo Switch oraz będzie dostępny w sklepie Epic Games Store. Oznacza to, że spekulacje i plotki sprzed kilkunastu dni znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Przejścia na model biznesowy free-to-play nie spodziewał się jednak nikt.

Fall Guys zadebiutowało na rynku w sierpniu 2020 roku i w błyskawicznym tempie przebiło się do najchętniej ogrywanych tytułów na rynku. Wszystko to za sprawą wyjątkowemu podejściu do gatunku battle royale.

Reklama

Zręcznościowa produkcja przypodobała się również wszelkiej maści streamerom, którzy ochoczo zagrywali się w nią, transmitując na platformach Twitch oraz YouTube.

Dzieło od Mediatonic zamieszało na rynku i tego ukryć się nie da. Niedługo po swojej premierze gra cieszyła się tak dużą popularnością, że w swoich szczytowych momentach notowała ponad 170 tysięcy jednocześnie zalogowanych użytkowników.

Z czasem jednak statystyki nie były już tak przychylne dla tego zręcznościowego battle royale’a. Aktualnie w Fall Guys średnia liczba graczy oscyluje w przedziale od 7 do 10 tysięcy.

Przejście na darmowy model i otworzenie się na platformy: Xbox oraz Nintendo Switch może na nowo rozpalić popularność tej bajkowej produkcji. Od 21 czerwca tego roku będziecie mieli okazję wypróbować tę grę całkowicie za darmo. Na ten moment pozostaje uzbroić się jeszcze w troszkę cierpliwości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy