Reklama

Fall Guys. Wydarzenie Sonic’s Adventure wystartowało

Zgodnie z ostatnimi przeciekami do Fall Guys trafił właśnie nowy event, którego głównym bohaterem jest Sonic. Na graczy czeka wiele kosmetycznych atrakcji oraz nowa mapa.

Przejście na model free to play okazało się dla Fall Guys świetną decyzją. Gra mocno straciła na popularności od czasu swojej premiery. Mimo regularnych aktualizacji hype ucichł i trudno było go przywrócić. Przez chwilę osiągnęło to wprowadzenie cross-playu, ale kiedy gra stała się permanentnie darmowa, jej urok odkryły miliony nowych graczy.

Mediatonic trzeba również pochwalić za bardzo udaną próbę utrzymania przy sobie większości zebranych ostatnio graczy. W grze cały czas jest oczywiście Battle Pass, główna motywacja do regularnej gry, ale cały czas organizowane są nowe wydarzenia, często z ekskluzywnymi trybami i zadaniami.

Reklama

Dobrym tego przykładem jest rozpoczęte właśnie Sonic’s Adventure. Nowe wydarzenie ma format bardzo podobny do wielu czasowych eventów Fall Guys. W menu głównym znajdziecie zakładkę poświęconą w pełni Sonic’ Adventure z listą zadań do wykonania. Osoby gotowe wykonać wszystkie misje odblokują 600 Kudosów, Sonic Nameplate, Sonic Pattern i charakterystyczne, czerwone buty Sonica.

Dodatkową atrakcją jest również specjalny tryb inspirowany przygodami Sonica, który zadebiutował razem z wydarzeniem Sonic’s Adventure. Jak można się było domyślić, celem graczy jest przeskakiwanie przez słynne, złote obręcze, omijając przy tym różne przeszkody. Nie wiemy na razie, czy tryb ten dołączy do głównej puli map, ale jest to na pewno odrobina świeżości dla weteranów Fall Guys.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama