​Fall Guys: Jak połączyć swoje konto z platformami (cross-progression)?

Już we wtorek 21 czerwca Fall Guys: Ultimate Knockout przechodzi na model Free To Play, co oznacza, że gorąca niegdyś produkcja od Mediatonic będzie dostępna całkowicie za darmo. W tym materiale pokażemy wam, jak w kilku krokach połączyć swoje konto z konkretną platformą lub urządzeniem w celu tzw. cross-progression.

Decyzja producentów z Mediatonic o przejściu popularnych Fall Guys’ów na model darmowej rozgrywki, to doskonała okazja dla każdego do wypróbowania tej ciekawej, zręcznościowej gry z gatunku battle royale.

21 czerwca Fall Guys: Ultimate Knockout staje się darmowe i jednocześnie debiutuje na nowych platformach. Gra od teraz dostępna będzie (oprócz PC i PlayStation 4 jak do tej pory) na: Nintendo Switch, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.

Reklama

Oprócz samej rozgrywki międzyplatformowej deweloperzy otwierają się na cross-progression, czyli nasz postęp gry - poziomy, zdobyte przedmioty i inne rzeczy będziemy mogli zachować na jednym koncie, grając i logując się na nie z różnych urządzeń i platform.

Fall Guys. Jak połączyć konto? Rozgrywka międzyplatformowa i cross-progression

  • Wejdź na stronę Epic Games
  • Zaloguj się na swoje konto w serwisie Epic Games. Jeśli go jeszcze nie masz - zarejestruj się
  • W prawym górnym rogu najedź na nazwę swojego profilu i wciśnij: Konto
  • Po lewej stronie z menu wybierz: Połączenia
  • Teraz wejdź w zakładkę: Konta
  • Tutaj dobrowolnie można zarządzać uprawnieniami i łączeniem oraz rozłączaniem kont i urządzeń
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama