Reklama

Epic Games Store zawdzięcza Fall Guys nowy rekord aktywnych graczy

Przejście Fall Guys na model free to play opłaciło się najwyraźniej nie tylko Mediatonic, ale również Epic Games Store. Dzięki sporemu zainteresowaniu grą w sklepie padł nowy rekordy aktywnych graczy.

Fall Guys przeżywa aktualnie drugą młodość. W krótkim czasie battle royale Mediationic przeszedł na model free to play, zadebiutował na Nintendo Switchuprzekroczył jeszcze imponujący kamień milowy w postaci 20 milionów graczy.

Epic Games zapewniło dodatkowy kontekst dla sukcesu Fall Guys, informując, że w zeszły wtorek pobity został rekord aktywnych użytkowników Epic Games Store. Fall Guys podwoiło swój dotychczasowy wynik, diametralnie zwiększając tym samym zainteresowanie sklepem.

Reklama

Na pierwszy rzut oka zmiany wprowadzone do Fall Guys są bardzo pozytywne. Nie obyło się oczywiście bez krytyki w kierunku niektórych decyzji ze strony weteranów gry, ale z liczbami trudno się kłócić. Chętnych na codzienną rywalizację na dziesiątkach kolorowych map jest mnóstwo.

Pozostaje jedynie pytanie, jak długo Fall Guys uda się utrzymać zebrany ponownie wokół gry szum. Kiedy ten wyjątkowy tytuł pierwszy raz pojawił się na rynku, szturmem wdarł się na Steama i podbił serca setek tysięcy graczy. Zainteresowanie ostatecznie jednak zaczęło spadać, w końcu gra była bardzo bliska dna, a pomimo regularnych aktualizacji wygrzebać się udało ją blisko dwa lata później, kiedy można pobrać ją za darmo.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy