Reklama

​Epic Games Store. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition za darmo!

Epic Games wchodzi w nowy miesiąc ze sporym przytupem. Już od 1 września pobierzecie za darmo na platformie aż dwie produkcje - Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Suberged: Hidden Depths. Z kolei tydzień później odbierzecie za darmo Hundred Days - symulator winiarstwa oraz zestaw do gry Realm Royale.

"Tomb Raider: Definitive Edition" i "Submerged: Hidden Depths" w Epic Games Store od 1 do 8 września

Seksowna pani archeolog powraca po raz kolejny. Szlagierowy tytuł traktujący o przygodach Lary Croft odbierzecie od pierwszego września i macie na to... jak zawsze dokładnie tydzień. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tej hitowej produkcji, to teraz jest na to idealna okazja.

Dzieło zaliczyło swoją premierę w 2018 roku i wydane zostało przez Square Enix. Tytuł zyskał pochlebne oceny krytyków i recenzentów.

Drugi prezent, jakim uraczył nas Epic Games na początku września to Submerged: Hidden Depths. Jest to kontynuacja gry przygodowej o podobnym tytule, w której akcja rozegra się w zatopionych ruinach pięknego i bajkowego świata.

Reklama

Rozgrywka oparta została o eksploracje, pływanie, wspinaczkę i liczne interakcje z otaczająca nas rzeczywistością. Twórcy pokusili się w tej produkcji o tryb perspektywy trzeciej osoby, a sama grafika i niebanalne animacje to główne przyczyny, które mogą zachęcić każdego.

"Hundred Days" i zestaw do gry Realm Royale w Epic Games Store od 8 do 15 września

Już 8 września będziecie mogli pobrać całkowicie za darmo grę przeznaczoną dla wszystkich miłośników i koneserów winiarstwa i wszystkiego, co z tą branżą związane. Hundred Days to symulator produkcji wina, który poprowadzi nas przez wszystkie niezbędne elementy tego procesu.

Gracz odpowiada za wszystko, poczynając od zbioru plonów, po decyzję o rodzaju wina, który chcemy wytworzyć, przez organizację pracy w winnicy i dostosowywanie wszystkiego według naszych preferencji, by wytworzyć nasz ulubiony trunek.

Producenci tak zaprojektowali swoją grę, że rozgrywka powinna nie być zbyt wymagająca dla początkujących przy jednoczesnym wpasowaniu się w gusta weteranów winiarstwa.

W tym samym dniu odbierzecie również Zestaw premierowy Realm Royale Reforged, który składa się ze skórki zabójcy "Krawędź śmierci", skórki kurczaka "Bokserker" i wierzchowca "Nogarda".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy