Reklama

​Realm Royale Reforged. Popularny niegdyś battle royale wróci na salony?

Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Realm Royale powraca w nowej odsłonie. Czy jest szansa na podbój i zawojowanie gatunku battle royale?

Chociaż battle royale wydaje się już gatunkiem nasyconym, za sprawą m.in. popularnego kolorowego Fortnite’a, stale zyskującego na atrakcyjności Apex Legends oraz Call of Duty: Warzone i PUBG: Battlegrounds osadzonych w nieco bardziej wojennych klimatach, wciąż na rynku goszczą nowe produkcje, które próbują wkupić się w łaski graczy.

Reklama

W połowie 2018 roku branża zasilona została nowym tytułem Realm Royale, który powstał z inicjatywy wydawcy Hi-Rez Studios, mającym na koncie już kilka grywalnych pozycji m.in. dobrze znanymi: Paladins oraz Smite.

Realm Royale to produkcja, po którą gracze sięgali często... do czasu

Realm Royale to battle royale osadzony w konwencji fantasy. Producenci zaoferowali nieco zróżnicowany gameplay oparty o klasy postaci, rozmaite bronie i magiczne zdolności. Dodatkowo cennym atrybutem gry okazał się crafting, który jak na standardy gatunku był sporą nowością.

Nie da się zaprzeczyć, że Realm Royale w czasie swojej świetności oferował naprawdę kapitalną rozrywkę, która przyciągała bardzo wiele graczy. Z czasem jednak za sprawą kilku bolączek (m.in. średniej jakości serwerami) o tytule tym mocno przycichło, a sami gracze zirytowani takim stanem rzeczy znaleźli sobie kolejną przystań w postaci innej gry battle royale.

Realm Royale Reforged. Wielki powrót?

Teraz po kilku latach Hi-Rez Studios ogłosiło powrót w nowym wydaniu. Realm Royale Reforged z lekko zmodyfikowanym tytułem względem oryginału jeszcze raz spróbuje swoich sił na rynku.

Deweloperzy zaimplementowali sporo zmian do rozgrywki: cztery części pancerza, nowe zdolności podstawowe i dodatkowe, świeże, nieznane do tej pory bronie, zmiany w strefie, klasowe skrzynie i szereg odmienionej zawartości. Wszystkie zmiany możecie znaleźć pod tym adresem.

Realm Royale Reforged dostępne jest na platformach: PC (Epic Games, Steam), Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy