Reklama

Epic Games Store rozda 15 darmowych gier na święta

​Epic Games Store wystartowało ze świąteczną promocją, w ramach której sklep codziennie rozdaje nowe gry przez 15 najbliższych dni. Fani gier z gatunku ekonomicznych i budowania miasta powinni się pośpieszyć, by odebrać drugi darmowy tytuł.

EGS rozpoczęło rozdawanie gier od Cities: Skylines, czyli głośnego konkurenta SimCity, który zebrał naprawdę dobre oceny. Swego czasu produkcja ta potrafiła zawstydzić nawet najmocniejsze komputery graczy, głównie ze względu na duży narzut obciążenia na procesor, ale obecnie ma już 5 lat na karku i jeśli macie w miarę nowy PC, nie powinniście mieć większych problemów w uzyskaniem zadowalającej jakości rozgrywki.

Jeśli więc nie prowadzicie akcji protestacyjnej przeciwko Epic Games Store, to mogliście wczoraj odebrać swoją darmową kopię tej gry na tej platformie, ale aktualnie w promocji, która potrwa jeszcze kilkanaście godzin, do godziny 17:00 następnego dnia, znajduje się The Long Dark.

Reklama

Warto dodać, że wczorajsze Cities na EGS było podstawową wersją gry, bez DLC (które zapewne będziecie chcieli z czasem dokupić), ale zawierało wszystkie poprawki i patche wydane na przestrzeni lat. Poza tym, bazowa wersja gry potrafi zapewnić setki godzin zabawy.

Jeśli udało wam się pobrać tytuł, a wcześniej raczej omijaliście gry z tego gatunku, to jest to też świetna okazja, by sprawdzić, czy przypadkiem nie warto się nimi zainteresować. Co prawda, Skylines ma raczej wysoki próg wejścia i łatwo się zniechęcić do gry, przez niewłaściwe decyzje podjęte na samym początku, które zmuszają nas do zaczynania od punktu zero (na starcie nie radzimy przesadzać z rozbudową), ale jeśli tylko przebrniemy przez ten etap, możemy zakochać się w Cities: Skylines.

Co jeszcze szykuje dla nas Epic Games Store? To akurat niespodzianka, ale warto codziennie zaglądać do sklepu, by samemu się przekonać.  

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy