​Ellie z The Last of Us wystąpi w Mortal Kombat 12? Twórca gry zabiera głos

Ed Boon, twórca Mortal Kombat ponownie wdał się w krótką polemikę z fanami tej serii gier. Czy możemy liczyć na gościnny występ Ellie Williams w nadchodzącej odsłonie popularnej bijatyki, Mortal Kombat 12?

Dosłownie kilka tygodni temu Warner Bros potwierdziło wstępną i przybliżoną datę premiery Mortal Kombat 12. Jeden z dyrektorów korporacji podczas rozmowy o finansach i planach na przyszłość wyznał, że dużymi krokami zbliża się premiera tejże właśnie wyczekiwanej gry. Wydawcy, jak również producenci liczą na spory komercyjny sukces.

Póki co wiadomo jedynie, że Mortal Kombat 12 ma pojawić się na rynku jeszcze w bieżącym roku. Najprawdopodobniej oficjalny debiut można antycypować na końcówkę 2023 roku. Nie przeszkadza to jednak fanom serii na kreowanie listy życzeń w związku z grywalnymi bohaterami, jak również występami gościnnymi mniej konwencjonalnych postaci.

Reklama

Ci, co oglądali The Last of Us, na pewno pamiętają jedną ikoniczną scenę serialu z siódmego odcinka produkcji. W pewnym momencie Ellie wraz ze swoją przyjaciółką Riley w opuszczonym mieście znalazły automat arkadowy do gry w Mortal Kombat. Trzeba przyznać, że dziewczyny całkiem dobrze radziły sobie w tej potyczce, nierzadko wykonując nawet nie najprostsze dla początkujących Fatality.

Czy jest szansa, że Ellie pojawi się w Mortal Kombat 12? Jakie zdanie na ten temat ma twórca gry z NetherRealm, Ed Boon? "NIE. Nie chce widzieć Fatality wykonywanego na niej" - krótko odpowiedział deweloper.

Po czym jak zwykle w swoim stylu zaczął się droczyć z fanami tej popularnej bijatyki: "MK12? O czym w ogóle mówisz?" - sugerując w żartach, że nic nie wie o planach wydawniczych kolejnej gry z serii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy