Elden Ring - już dzisiaj premiera pierwszego zwiastuna Shadow of the Erdtree!

Marzenia fanów Elden Ring powoli stają się rzeczywistością. FromSoftware zdradziło datę i godzinę premiery pierwszego trailera dodatku Shadow of the Erdtree.

Elden Ring w 2022 roku stał się marką rozpoznawalną w całej branży. Po latach sukcesów i dokładaniu jednej cegiełki do drugiej do wyjątkowego gatunku soulslike, FromSoftware osiągnęło ogromny sukces. Udało się dotrzeć do znacznie większej grupy graczy i rzucić im wszystkim wyzwanie w postaci gry naszpikowanej różnego rodzaju bossami. 

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy jednak, że podstawowa wersja Elden Ring to nie koniec atrakcji, jakie szykują dla fanów soulslike’ów deweloperzy. Mimo zbliżającej się wtedy premiery Armored Core i spekulacjach o innych projektach wewnątrz studia, dostaliśmy oficjalne potwierdzenie trwającej produkcji nad dodatkiem do Elden Ring oraz jego nazwę - Shadow of the Erdtree.

Reklama

Teraz z kolei wreszcie wydaje się, że DLC jest bliskie ukończenia i może niedługo ujrzeć światło dzienne. Na oficjalnym profilu Elden Ring opublikowano właśnie zapowiedź premiery zwiastuna Shadow of the Erdtree. Trailer pojawi się już 21 lutego o godzinie 16:00. Jak informują twórcy, materiał ma trwać ok. 3 minuty i przedstawić graczom fragmenty rozgrywki.

Pozostaje już tylko pytanie, kiedy Shadow of the Erdtree trafi do sprzedaży. Niedawne przecieki sugerowały, że debiut dodatku może nastąpić jeszcze w lutym, po tym jak odkryto nowe kontrolery z motywem Elden Ring. Po miesiącach spekulacji i plotek fani spodziewają się, że premiera jest coraz bliżej, a premiera pierwszego zwiastuna wydaje się doskonałym momentem na ogłoszenie jej daty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama