Elden Ring – gracz uczynił Pingu jednym z bossów gry

​Modderzy przekroczyli granicę absurdu. Podczas gdy FromSoftware ciężko pracuje nad regularnymi aktualizacjami i myśli nad kolejnymi zmianami do balansu, fani zastanawiają się, którego bossa zastąpić Pingu.

Elden Ring to bez wątpienia jeden z kandydatów do gry roku. Nowa produkcja FromSoftware sprzedaje się znakomicie, o czym dowiedzieliśmy się z ostatniego raportu finansowego Bandai Namco i od dnia premiery nie było wątpliwości, że będzie to jedna z najlepszych gier studia. Jednoznacznie stwierdzili to zachwyceni grą krytycy oraz fani FromSoftware spragnieni kolejnych Soulsów.

Imponującym fenomenem Elden Ring jest również fakt, że gra nie daje o sobie zapomnieć. Statystykom na Steamie daleko do tych, które obserwowaliśmy w okolicach premiery, ale o grze wciąż mówi się często. Speedrunnerzy biją coraz to bardziej absurdalne rekordy, FromSoftware wprowadza drobne aktualizacje, a modyfikacje na PC osiągają wyższy poziom abstrakcji.

Reklama

Doskonałym tego przykładem jest najnowszy projekt fana Elden Ring, który możecie zobaczyć powyżej. Z czeluści przerażającego, pełnego wyzwań świata stworzonego przez FromSofware wyłania się niegdyś uroczy bohater popularnej bajki, Pingu. Na powyższym wideo wygląda jednak bardzo groźnie, ma długi pasek życia i sprawia wrażenie, jakby sprawdzenia naszych umiejętności.

Niestety ten szalony projekt nie został opublikowany w formie modyfikacji. Na razie jest to tylko wizualizacja absurdalnego pomysłu jednego z fanów. Sądząc po komentarzach pod powyższym filmem, niektórzy gracze chętnie spróbowaliby sił w bardziej abstrakcyjnym Elden Ringu. Kto wie, może twórca zainspirowany pozytywnym odbiorem pokusi się o stworzenie moda.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring | FromSoftware
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy