Elden Ring. Gracz stworzył postać Black Mage'a rodem z Final Fantasy

Większość fanów Elden Ring na wiele sposobów zdążyła przejść już grę i przetestować różne klasy postaci. Dla niektórych przyszedł więc czas, żeby skupić się na wyglądzie, czerpiąc przy tym inspirację z wielu źródeł.

Elden Ring stracił może nieco na popularności i temat przycichł w mediach, ale powróci na pewno przy okazji dyskusji o Grze Roku 2022. Zdaniem wielu fanów serii FromSoftware stworzył kolejne arcydzieło i jeden z najlepszych Soulsów. Gra wzbudziła oczywiście nieco kontrowersji, ale trudno kłócić się z jakością pełnej wersji.

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, imponuje nie tylko kreatywność FromSoftware, ale również ogromna społeczność, jaką udało się zbudować im wokół Soulsów. Doskonałym tego przykładem jest oficjalny subreddit, gdzie codziennie pojawiają się setki postów i tysiące komentarzy od osób cały czas grających w Elden Ring.

Reklama

Jeden z użytkowników tego subreddita pochwalił się ostatnio swoim kreatywnym wykorzystaniem kreatora postaci. Udało mu się z zaskakującą skutecznością odtworzyć wizerunek Black Mage’aFinal Fantasy.

Wystarczy jeden rzut oka na profil u/tellum na Reddicie żeby zorientować się, że nie jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie tego gracza. Tellum ma na swoim koncie wiele imponujących postaci. Przy każdym projekcie dzieli się również ze społecznością wszystkimi szczegółami pozwalającymi odtworzyć jego postać we własnym kreatorze postaci.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring | FromSoftware
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy