E3 2014: Dreadnought - "latadełko" od twórców Spec Ops: The Line

Na targach E3 pojawili się nie tylko branżowi giganci, ale też i mniejsze ekipy. Twórcy Spec Ops: The Line ze studia Yager zaprezentowali swoją nową grę - Dreadnought.

Pustynne klimaty, Dubaj i moralne rozterki zastąpione zostaną przez toczone w przestworzach przez futurystyczne myśliwce i okręty boje. Akcja Dreadnought osadzona zostanie w przyszłości, w której (niespodzianka!) świat pogrążony jest w wojnie.

Gracze wcielą się w najemnika dowodzącego ogromnym statkiem (to jego zapewne widać na pierwszym zwiastunie, który możecie zobaczyć poniżej), nad którym będzie miał całkowitą kontrolę. Bohater dysponować będzie określonymi mocami, które pozwolą mu sterować poszczególnymi systemami okrętu, będzie też można zindywidualizować posiadany zestaw broni, silników, pancerzy, zdolności, a także załogę oraz wygląd posiadanej maszyny.

Produkcja opracowywana jest na silniku Unreal Engine 4, powinna więc wyglądać świetnie (choć pewnie nie tak, jak na zwiastunie, który jest animacją CGI). Konkretów jednak brak, ale na początku przyszłego roku wystartuje otwarta beta gry. Data premiery nie jest znana, choć tytuł zawita na PC. Poniżej znajdziecie pierwszy trailer Dreadnought:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje