Dzisiaj premiera ostatniej części trylogii Diablo. "Fałszywy prorok" już w księgarniach

​Dzisiaj do księgarń trafia "Fałszywy prorok" Richarda A. Knaaka - czyli trzeci już tom trylogii "Diablo. Wojna grzechu", cyklu opartym na grze Blizzard Entertainment.

W powieści "Fałszywy prorok" czytelnicy znajdą dalsze losy Uldyzjana, bohatera dwóch poprzednich tomów: "Prawo krwi" oraz "Smocze łuski". Teraz, po upadku kultu Trójcy, Uldyzjan pragnie już tylko uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie. Inarius nie zamierza pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi.

Zapraszamy do lektury fragmentu książki "Fałszywy prorok".

Dla wszystkich czytelników fantastyki oraz fanów gry Diablo, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać poprzednich tomów trylogii "Diablo. Wojna grzechu" Wydawnictwo Insignis  przygotowało specjalną ofertę - wszystkie trzy tomy dostępne są w cenie 69,99 zł w sklepie Insignis.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy