Reklama

Dziś premiera Valhalla Hills: Definitive Edition

​Dziś do sklepów trafiła gra Valhalla Hills: Definite Edition na PlayStation 4. Jest dostępna w polskiej wersji językowej (napisy), a dystrybutorem gry jest firma CDP.

W grze Valhalla Hills: Definitive Edition wcielasz się w postać Leko, najmłodszego syna Odyna, wygnanego z Midgardu przez swego ojca za to, że nie był w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Nie chciał mordować, lecz wolał budować - teraz ponosi tego konsekwencje.

Budzisz się więc z dala od domu otoczony przez bandę niezbyt zadowolonych mięśniaków, którzy dopiero co pożegnali się z życiem doczesnym. Pozostaje ci tylko poprowadzić nowo poznanych kompanów do niebiańskiej chwały w jedyny znany ci sposób, przez górzysty  region zwany Wzgórzami Walhalli. Gdzieś tam czeka magiczny portal, który zaprowadzi cię wprost na należne miejsce w boskim panteonie. Podróż nie będzie jednak należała do łatwych i prowadzeni przez ciebie Wikingowie będą przede wszystkim musieli zrobić jedną rzecz - przeżyć...
Dotrzyj do każdego z portali i wznieś swój okrzyk wojenny na tyle głośno, by każde z bóstw wyraźnie go usłyszało. Jeżeli sami nie dadzą twym ludziom należnej im nagrody, to wyrwiecie im ją siłą z rąk.

Reklama

Gra w wersji Definitive Edition zawiera DLC Sand of the Damned i Fire Mountaints, a także nową mapę na wyłączność - The Dwarf Cave.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje