Reklama

Dying Light: Dziesięć DLC do pobrania w ciągu roku?

Studio Techland udostępniło filmik, na którym jeden z ich członków dziękuje graczom za wsparcie oraz zapowiada plany jakie mają twórcy wobec Dying Light.

Produkcja polskiego studia to gra akcji z otwartym światem, utrzymana w klimacie survival horroru. Fabuła opiera się na tym, że ludność została zainfekowana niezidentyfikowanym wirusem, który w ekspresowym tempie zamienia ludzi w zombie. Rozgrywka dzieli się na dwie części - dzienną i nocną. Jako że przeciwnicy są mało aktywni za dnia, to ta pora jest odpowiednia na eksploracje i uzupełnienie wyposażenia. Po zmroku w zainfekowanych powstają dodatkowe mutacje, sprawiające, że zombie stają się niesamowicie agresywne.

Mimo, że od premiery gry na PC minęło już 2,5 roku, to Dying Light wciąż sprawia fanom wielką frajdę. Świadczą o tym liczby - 700 tys. graczy tygodniowo uruchamiało tytuł zaraz po premierze, teraz wynik nadal jest imponujący i utrzymuje się na poziomie pół miliona. Pokazuje to, że społeczność Dying Light jest ogromna i aktywna. Dlatego też twórcy postanawiają wynagrodzić fanów i z tej okazji ogłosili, że w ciągu roku powstanie 10 nowych darmowych DLC.

Reklama

Wszystkie dodatki wypuszczone przez polskie studio w ciągu najbliższych 12 miesięcy, będą całkowicie darmowe i dostępne na każdą platformę, która wspiera grę: PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na tę chwilę nie zostały podane żadne szczegóły o zawartości poszczególnych DLC. Wiadomo jednak, że niedługo wyjdzie paczka zawierająca nowych przeciwników.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy