Dying Light 2 wzbogacony o wyczekiwany tryb rozgrywki

​Techland opublikował aktualizację o numerze 1.3.0 do Dying Light 2: Stay Human. Patch wprowadza szereg poprawek, ale także długo wyczekiwany tryb zabawy - Nowa Gra+.

Choć Dying Light 2: Stay Human to gra wystarczająca na dziesiątki godzin, na pewno od premiery zdążyło ją już ukończyć wielu graczy. Z kolei spora część z nich chętnie kontynuowałoby przygodę w Villedor. To z myślą o nich przygotowano tryb Nowa Gra+, w którym przejść przez całą historię raz jeszcze, ale z szeregiem modyfikacji.

Autorzy przygotowali nowe zachowania przeciwników, nowe obiekty na mapie czy trudniejsze starcia z zombie. Wprowadzili też 30 nowych inhibitorów, nowe platynowe cele dla zadań parkourowych oraz legendarny poziom broni. Gracze powinni zwrócić ponadto uwagę na zmodyfikowane rozmieszczenie wrogów.

Reklama

Dying Light 2 - poprawki w wersji 1.3.0

Nowa Gra+ to najciekawszy element najnowszej aktualizacji, ale nie jedyny. Techland wprowadził też szereg poprawek, obejmujących m.in. działanie trybu kooperacji, stabilność połączeń z serwerami, przebieg niektórych misji oraz sztuczną inteligencję.

Autorzy poświęcili też trochę czasu optymalizacji (liczba klatek na sekundę powinna być stabilniejsza niż wcześniej), interfejsowi użytkownika czy błędom w udźwiękowieniu oraz w wyświetlaniu tekstur. Z kolei w wersjach na PlayStation 5 i Xbox Series X dodano suwak pozwalający regulować pole widzenia.

Techland zapowiedział, że będzie wspierał Dying Light 2: Stay Human przez co najmniej pięć lat od premiery. Sprzedaż gry może się więc mocno rozciągnąć w czasie. Choć już teraz wrocławski deweloper i wydawca może być zadowolony. Tylko do końca lutego jego produkcja rozeszła się w nakładzie około 5 mln egzemplarzy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Techland | Dying Light
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy