Dying Light 2 otrzymało pierwsze darmowe DLC

​Techland zapowiedział, że będzie wspierał Dying Light 2: Stay Human przez pięć lat po premierze. Studio opublikowało właśnie pierwsze owoce tych obietnic.

Niedługo po premierze gracze otrzymali pierwsze darmowe DLC. Co prawda to kosmetyczne rozszerzenie, ale raz, że darowanej kurtce nie zagląda się do kieszeni, a dwa, że w przyszłości powinniśmy otrzymać jeszcze takich wiele.

Techland udostępniło posiadaczom Dying Light 2: Stay Human pakiet o nazwie Authority Pack. To zestaw przedmiotów związanych z frakcją Stróżów Prawa. Podzielono go na trzy części. Pierwsza zawiera kurtkę, spodnie oraz buty, druga - maskę, naramienniki oraz rękawice, zaś trzecia - śmiercionośną broń dwuręczną.

Pierwszą część pakietu można pobierać od dzisiaj, tj. od 14 lutego (prezent w sam raz na walentynki), a kolejne powinny zostać udostępnione lada dzień. DLC jednocześnie trafiło do gry w wersjach na wszystkie platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Reklama

Dying Light 2: Stay Human: Pięcioletni plan wsparcia

Techland chce, by Dying Light 2: Stay Human żyło jeszcze długo po premierze. Jeszcze przed premierą deweloper zapowiedział, że będzie wspierał swoją grę przez co najmniej pięć lat, wprowadzając do niej regularnie nie tylko nowe przedmioty, ale także nowe historie, lokacje i wyzwania dla graczy.

Co prawda obecnie wrocławskie studio koncentruje się na naprawianiu błędów, które wytykają mu gracze, ale można się spodziewać, że niebawem twórcy będą się już mogli skupić na przygotowywaniu kolejnych dodatków - zarówno darmowych, jak i dodatkowo płatnych. A także na przygotowaniu wersji na Switcha, która początkowo miała ujrzeć światło dzienne wraz z wszystkim pozostałymi, ale ostatecznie jej termin wydania przesunięto. Edycja na konsolę przenośną Nintendo będzie działać w chmurze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dying Light 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy