Duża aktualizacja znanej polskiej gry żużlowej. Nowy tor wśród nowości

Speedway Challenge 2023 miał w ostatnich miesiącach sporo problemów. Gra została usunięta ze sklepu Google Play, skąd była ochoczo pobierana przez fanów żużla. Deweloperzy jednak nie planują się poddawać i właśnie udostępnili kolejną aktualizację treści.

Speedway Challenge 2023 jedyną alternatywą dla fanów żużla

Speedway Challenge 2023 to najbardziej zaawansowana technologicznie gra o tematyce sportu żużlowego. Pomimo tego, że żużel jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce, a rozgrywki PGE Ekstraligi śledzą setki tysięcy osób, to produkcja ta nie doczekała się jak na razie tytułu na miarę gier z segmentu AAA. Speedway Challenge jest najlepszym, choć niestety nieidealną alternatywą dla fanów "czarnego sportu".

Reklama

Autorski projekt studia BeroBasket pod przewodnictwem Artura Berkowskiego z Ostrowa Wielkopolskiego oferuje rozgrywkę online oraz offline. Niestety gra była od premiery pełna bardzo istotnych błędów, które są regularnie naprawiane przez deweloperów. Twórcy starają się także wzbogacać treść, dodając do gry nowe stroje, tory czy nawet całe rozgrywki. W sobotę na serwerach pojawiła się kolejna aktualizacja treści. Co nowego dodano do Speedway Challenge 2023 tym razem?

Ważna aktualizacja trafiła do Speedway Challenge 2023

Największą nowością jest dodanie nowego toru. Jest to węgierski obiekt w Nagyhalasz. Na tym obiekcie przez lata odbywały się imprezy pokroju Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy. Jeszcze w tym roku rozegrano tam SEC Challenge, czyli turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy (Speedway Euro Championship). Niestety w rzeczywistości węgierski obiekt ma aktualnie spore problemy i decyzją lokalnych działaczy został zamknięty.

Inną nowością jest dodanie oficjalnego, licencjonowanego kevlaru bawarskiej drużyny Trans MF Landshut Devils. Formacja ta w ostatnich latach występowała w polskich rozgrywkach ligowych, lecz obecnie niestety nie spełniła wymogów licencyjnych i musiała wycofać się z rozgrywek po zajęciu 5. miejsca w 1. Lidze Żużlowej. Przyszły sezon "Diabły" rozpoczną na trzecim poziomie polskich rozgrywek.

Oprócz tych dwóch dodatków, BeroBasket zdecydowało się na naniesienie licznych poprawek do gry czy dodanie nowego wyzwania Tauron SEC Challenge. Pełną listę zmian publikujemy poniżej:

  • Nowy tor - Nagyhalasz
  • Licencjonowany kevlar zespołu z Landshut
  • Nowe wyzwanie Tauron SEC Challenge
  • Poprawki w wykonywaniu zmian przez Bota
  • Zmiana w algorytmie wyboru zawodnika do wykluczenia
  • Poprawka przy wyświetlaniu rodzaju serwera online
  • Poprawki przy zrywaniu zrywki
  • Poprawka końcowej klasyfikacji po remisie w finale
  • Drobne poprawki w bazie danych
  • Drobne poprawki graficzne 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Speedway Challenge 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy