Dragon Age: Inquisition - nowe info i pierwszy gameplay

Kiedy na początku sierpnia w magazynie Game Informer pojawiły się pierwsze konkretne informacje o Dragon Age: Inquisition ujawniono, że obok trzech grywalnych ras - ludzi, krasnoludów i elfów - BioWare rozważa dodanie jeszcze czwartej: qunari.

Na trwającym PAX Prime developerzy zdradzili, że ostateczna decyzja w tej kwestii już zapadła. No i najważniejsze - pojawił się pierwszy gameplay! W trakcie panelu dyskusyjnego poświęconego Dragon Age: Inquisition na PAX Prime przedstawiciele BioWare'u poinformowali, że qunari będą czwartą grywalną rasą w grze, co powinno zadowolić miłośników tych małomównych, dzikich osobników.

Fani "jedynki" powinni cieszyć się również z tego, że zarówno w wersji PC, jak i konsolowej powróci tryb taktyczny. Pozwoli on dowodzić drużyną w rzucie izometrycznym, choć oczywiście będzie można przełączyć się też na widok zza pleców bohatera.

Mark Darrah, producent wykonawczy Dragon Age: Inquisition, chwali się też, że nowa gra BioWare'u będzie największym projektem w historii studia. Na koniec sprawa najważniejsza - w sieci pojawiły się dwa gameplaye z gry, które zostały pokazane na PAX Prime. Niestety zostały one nagrane kamerką, ale i tak warto je zobaczyć.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy