DOOM: Można zapisywać się zamkniętych testów

Fani Dooma zostali postawieni w stan najwyższej gotowości - ruszyły w końcu zapisy do testów wersji alfa najnowszej odsłony. Jeśli spełniacie warunki wyznaczone przez producenta, to możecie śmiało aplikować.

Pamiętacie, jak w zamierzchłej przeszłości (czyli przy premierze Wolfenstein: The New Order) graczom preorderującym strzelankę z BJ Blazkowiczem obiecywano dostęp do bety gry? Cóż, dalej nie ma o niej żadnych wieści... ale nie powinno to być problemem, bo wcześniej Bethesda i id zamierzają przeprowadzić zamkniętą alfę.

By się do niej dostać (czy to na PC, czy na PS4, czy na XBO), wejdźcie pod TEN ADRES i udowodnijcie Bethesdzie, że zakupiliście The New Order. W zamian otrzymacie dostęp do wersji gry, w której są dostępne:

Reklama
  • jedna mapa, czyli industrialne Heatwave, w którym masa wąskich korytarzy łączy się z otwartą areną na środku mapy, a gracze muszą walczyć cały czas o odnawiające się powerupy,
  • jeden tryb, czyli polegający na starciach dwóch drużyn po sześciu graczy Team Deathmatch,
  • jeden demon, czyli Revenant, w którego będziemy mogli się zamienić po zdobyciu Runy Demona - jego jetpack i podwójne wyrzutnie rakiet mają "pomóc nam w zwiększeniu przewagi lub efektownym comebacku",
  • jedna broń specjalna, czyli Gauss Cannon, pomyślany jako kontra przeciwko Revenantowi. Pozwala widzieć przez ściany (altfire) i niszczy przeciwników jednym strzałem, ale ze względu na ograniczoną ilość amunicji skupienie się na innych graczach zamiast na demonie może źle się skończyć (czytaj, czekaniem, aż działko Gaussa znów pojawi się na mapie).
  • sześć zwyczajnych broni (Vortex Rifle, Super Shotgun, Repeater, Rocket Launcher, Static Cannon, Plasma Rifle) oraz dwa pozostałe elementy wyposażenia (teleporter, granat).

Zważywszy na to, że Bethesda wyraźnie zaznacza odrębność testów alfa od obiecanych wcześniej testów beta, wygląda na to, że przed premierą otrzymamy też do sprawdzenia wersję z większą ilością zawartości. No, cóż - wkrótce zobaczymy, jak id pogodziło konsolową rozgrywkę ze strukturą multiplayera pecetowych arena shooterów.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Doom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy