Reklama

Do sieci wyciekła data startu Steam Summer Sale 2020

​Letnia wyprzedaż gier na Steam ruszy już w przyszłym miesiącu i - jeżeli wierzyć najnowszemu przeciekowi - ów termin nie będzie różnił się od ubiegłorocznego Steam Summer Sale.

Przyszły miesiąc ma być idealnym czasem, dla osób planujących zostawić trochę gotówki w sklepie Valve. Do sieci wyciekła bowiem data startu wyprzedaży Steam Summer Sale 2020, która - jeśli wierzyć dostępnej informacji - rozpocznie się 25 czerwca i potrwa do 9 lipca. Źródłem tej rewelacji jest twórca strony SteamDB Pavel Djundik, który opublikował ją w poście na Twitterze.

Warto podkreślić, że są to te same terminy jak w przypadku ubiegłorocznej letniej wyprzedaży, więc wszystko wskazuje na to, że Valve zachowa w tym przypadku ciągłość. Ponadto plany letniej akcji promocyjnej w popularnym sklepie przeważnie wyciekają do internetu w maju, co oznacza, że Valve wysyła już odpowiednie powiadomienia do wydawców publikujących swoje produkcje na Steam.

Reklama

Tradycyjnie jak to bywa w przypadku rozmaitych promocji organizowanych na Steam, powinniśmy oczekiwać sporej liczby okazji cenowych i związanych z nią różnych akcji. Przykładowo rok temu mieliśmy do czynienia z wydarzeniem Grand Prix, w ramach którego można było zgarnąć grę ze swojej listy życzeń. Wówczas każdego dnia odbywał się wyścig drużyn, a zwycięzcy byli dobierani losowo z każdej triumfującej ekipy. Co ciekawe, to sami gracze mogli dobierać tytuły, jakie trafią na ich konto, więc chętnych nie brakowało.

Nie wiadomo, czy w tym roku event doczeka się kontynuacji, ponieważ nie brakowało głosów, iż przyniósł on deweloperom niemałe straty finansowe. Co ciekawe, Valve ma podobno pracować nad nowym systemem lojalnościowym, w którym otrzymywaliśmy odznaki zwiększające poziom czy zdobywali kupony rabatowe na gry. Nie są to jednak oficjalnie potwierdzone informacje.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy