Reklama

Divinity: Original Sin 2 - najświeższy trailer ujawnia nową grywalną rasę!

Premiera zbliża się wielkimi krokami, a twórcy z Larian Studios mądrze podsycają zainteresowanie graczy, co rusz udostępniając trailery z ukrytymi nowinkami.

Cykl Divinity przedstawia kultowe gry RPG z turową walką. Pierwsza cześć ukazała się w 2002 roku a Original Sin II, będzie piątą odsłoną serii. Produkcje od belgijskiej firmy Larian Studios oferują rozgrywkę w czasie rzeczywistym, z turowymi starciami oraz izometrycznym widokiem. Oryginalny Grzech Pierworodny słynie z ciętego dowcipu, ciekawej fabuły, wielu możliwości rozwoju postaci i barwnych lokacji oraz wymaga od graczy zmysłu taktycznego, zarówno w walce, jak i podczas doboru postaci do drużyny.

Fantasy RPG z izometrycznym widokiem od firmy Larian Studios, wyjdzie 14 września, czyli za nieco ponad 2 tygodnie. Wielki dzień już wisi w powietrzu, a deweloperzy nie pozwalają, by napięcie opadło. Z tej okazji gracze mogą cieszyć oko nowym trailerem, który pokazuje walkę, konwersację oraz zapewnia rzut okiem na tryb multi.

Reklama

Najświeższa wideozapowiedź gry przedstawia finalną wersję wyglądu gry postaci oraz pokazuje nieumarłego. Nie byłoby to niczym nadzwyczajnym w grach fantasy RPG, gdyby nie fakt, że nieumarły pojawił się w ekranie tworzenia postaci. Czy jest to potwierdzenie, że szkielet będzie nową grywalną rasą? Twórcy nie potwierdzili tego oficjalnym oświadczeniem, jednak wszystko wskazuje na to, że gracze dostaną możliwość stanąć u boku nieumarłego.

Sam gameplay niewiele się zmienił w porównaniu do pierwszej części Grzechu Pierworodnego. Nadal dostaniemy efektowną mieszankę czarów i umiejętności. Nadal gracze będą zmuszeni uważać, gdzie stoją, by nie dać przeciwnikom nieumyślnie przewagi. Jeśli Divinity: Original Sin 2 okaże się tytułem co najmniej tak samo dobrym, jak Divinity: Original Sin, to produkcja ma szansę, by stać się grą roku 2017.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy