Diablo IV: Poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji beta!

​Diablo IV jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w 2023 roku. Legendarna produkcja od Blizzard Entertainment znana jest już kilku pokoleniom graczy. Czerwcowa premiera nadchodzi wielkimi krokami. Teraz poznaliśmy wymagania sprzętowe dla wersji beta.

Seria Diablo przeszła do legendy

Seria gier Diablo należy do najbardziej legendarnych w historii gier wideo. Pierwsza część ujrzała światło dzienne w ostatni dzień 1996 roku. Od tego czasu grono fanów zafascynowanych grą w klimacie dark fantasy z elementami akcji. Po wielu latach tytuł urósł do rangi kultowego, który ma miliony fanów na całym świecie.

Ostatnia pecetowa wersja miała premierę w 2021 roku - było to Diablo 2: Resurrected, natomiast w ubiegłym roku światło dzienne ujrzała wersja z podtytułem Immortal, lecz przeznaczona na urządzenia mobilne. Zatem pecetowi i konsolowi gracze czekają już dwa lata na kontynuację tej słynnej serii od Blizzard Entertainment.

Reklama

W czerwcu tego roku oczekiwane jest Diablo IV. Jest to jedna z najgorętszych premier 2023 roku. Produkcja ma być dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i na konsole. Teraz poznaliśmy wymagania sprzętowe tej produkcji w wersji beta. Testy rozpoczną się już 17 marca w pierwszej turze. Trzeba przyznać, że wymagania sprzętowe nie są zbyt wymagające, biorąc pod uwagę obecne standardy.

Niskie wymagania sprzętowe Diablo IV

Wiele nowości na rynku szokuje wymaganiami sprzętowymi, które są stawiane przed graczami. Niektóre tytuły mają tak wysoko podniesioną poprzeczkę w tym zakresie, że należy wydać spore pieniądze na to, by na tyle unowocześnić swój sprzęt do uruchomienia produkcji na przyzwoitym poziomie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z Diablo IV.

Producenci nie wymagają bardzo mocnego sprzętu, by móc spędzić czas w najnowszej części legendarnej serii gier. Wystarczy sprzęt, który zadebiutował na rynku już wiele lat temu. Poniżej prezentujemy wymagania opublikowane przez samych twórców.

Diablo IV - wymagania sprzętowe

Diablo 4 - wymagania minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8100
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 660 lub Radeon R9 280
  • Miejsce na dysku: 45 GB
  • System: Windows 10 (64-bitowy)

Diablo 4 - wymagania rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-4670K lub AMD Ryzen 3 1300X
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 970 lub Radeon RX 470
  • Miejsce na dysku: 45 GB
  • System: Windows 10 (64-bitowy)

Twórcy zapowiadają, że gra będzie miała swoją premierę już 6 czerwca. Jak na razie nie wiadomo, czy wymagania pełnoprawnej wersji będą różniły się od tego, jak wyglądają one teraz. Jednak nawet jeśli ulegną zmianie, nie powinny być one drastyczne. Zatem gracze powinni z optymizmem patrzeć na tę produkcję i sprzęt nawet zakupiony kilka lat temu powinien spokojnie poradzić sobie z tą produkcją.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo IV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy