Diablo IV - filmowe kulisy gry: Rozwinięte postacie

​Po udostępnieniu graczom wczesnej fazy Diablo IV w weekendy otwartych beta-testów twórcy gry powrócili z kolejną częścią serii odsłaniającej kulisy produkcji gry. Nowy odcinek poświęcono systemom progresji rozwiniętych postaci w rozgrywce postfabularnej.

W miarę postępów w fabule na drodze do rozgrywki postfabularnej gracze mogą odblokować mnóstwo zupełnie nowych aktywności, które umożliwiają znaczące rozwinięcie każdego stylu gry. Do wyboru jest wiele różnych doświadczeń, a zespół deweloperski nie mógł się doczekać, by podzielić się dodatkowymi informacjami na ten temat.

Informacje o postępach

  • Po ukończeniu kampanii gracze mogą zmierzyć się z wyższymi poziomami rangi świata poprzez ukończenie podziemi wieńczących. Im wyższa ranga świata, tym więcej łupów i korzyści może otrzymać postać.
  • System poziomów mistrzowskich zawiera jeszcze więcej możliwości dopracowania konfiguracji postaci poza początkowym drzewkiem umiejętności. Wybierz ścieżkę oraz dary i glify, które chcesz wykorzystać w zależności od stylu rozgrywki.
  • Rozszerzaj Kodeks Potęgi poprzez znajdowanie aspektów ukrytych w podziemiach. Pozwolą one zmieniać znalezione przedmioty w potężne legendarne wyposażenie.
  • W Sanktuarium znajduje się ponad 120 podziemi, a każde z nich może przemienić się w PodziemiaKoszmarów. Korzystaj z Pieczęci Koszmarów, aby aktywować koszmarną wersję podziemi, dodając do nich trudniejsze cele i wyzwania.
  • Gdy ukończysz główną kampanię, spotkasz w Sanktuarium jeszcze potężniejsze potwory. Pokonaj je w obszarach Piekielnego Przypływu, aby zdobyć odłamki potrzebne do zakupu dużych skrzyń z nagrodami.
  • Udaj się do Drzewa Szeptów, aby zebrać Szepty Umarłych. Po każdym ukończonym zleceniu gracze mogą powrócić do drzewa, aby otrzymać dużą skrzynię z nagrodami.
  • Jeśli chcesz sprawdzić się w walce z innymi graczami, udaj się na Pola Nienawiści. W tym obszarze PvP gracze mogą walczyć między sobą lub wykonywać zadania, by zdobywać odłamki do oczyszczenia w mieście. Oczyszczone odłamki można wymienić na nagrody, jednak wszyscy gracze na Polach ryzykują koniecznością odbycia starcia PvP.
  • Diablo IV jest grą-usługą, więc będzie aktualizowane jeszcze długo po premierze.
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy