​Diablo Immortal będzie dostawało częste aktualizacje zawartości

Blizzard Entertainment zaprezentowało najbliższe plany odnośnie swojego najnowszego dzieła Diablo Immortal. Gra będzie otrzymywać bardzo regularne aktualizacje. Te pojawiać się mają średnio co dwa tygodnie.

Diablo Immortal nie mówi się już tak wiele, jak chwile po premierze tego dzieła. Wiemy, że najnowszy tytuł od Blizzarda nadal jednak cieszy się ogromną popularnością, a to z kolei istotnie przekłada się na zarobki, jakie generowane są w tej produkcji.

Niedawno na łamach serwisu informowaliśmy, że od swojego debiutu gracze Diablo wydali w tym tytule ponad 100 milionów dolarów, a większość zysku pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej oraz Japonii. Tym samym dzieło można sklasyfikować do kategorii tych najlepiej zarabiających na rynku mobilnym.

Reklama

Diablo Immortal - aktualizacje co 2 tygodnie?

Ewidentnie producenci z Blizarda upatrują w Diablo Immortal prawdziwą żyłę złota i najwyraźniej zamierzają "kuć żelazo, póki gorące". Deweloperzy zapowiedzieli, że gra otrzymywać będzie bardzo regularne aktualizacje. Zawartość contentu odświeżana będzie średnio co dwa tygodnie, a gracze mogą liczyć na nowe funkcje w rozgrywce, rozszerzenia fabularne i wiele innych elementów.

Oczywiście pojawią się także nowe wydarzenia w grze. Twórcy odpowiednio zadbać chcą również o sezonowe Karnety Bojowe, a wszystkie zmiany mają wprowadzać nieco różnorodności.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Blizzarda, małe aktualizacje mogą przeplatać się z tymi większymi, a nowa zawartość w grze może czasami pojawić się nawet w mniej oczekiwanych przez graczy momentach. Wystarczy, że zmiany będą już gotowe do zaimplementowania przez programistów.

Sezon 3 w Diablo Immortal wraz z nową przepustką bojową "Aspect of Justice" debiutuje w grze już 3 sierpnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo Immortal | Blizzard Entertainment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama