Diablo III: Reaper of Souls - wersja PS4 potwierdzona

To było do przewidzenia od chwili pierwszej zapowiedzi - przedstawiciele Blizzarda ujawnili, że pierwsze rozszerzenie do Diablo III, a więc Reaper of Souls pojawi się nie tylko na PC, ale także na PS4.

Ponadto sam dodatek - w wersji komputerowej lub konsolowej - będzie grywalny na tegorocznym BlizzConie. Przedstawiciele Blizzarda poinformowali, że Reaper of Souls zawita na PlayStation 4.

Niestety konkretnych szczegółów brak - nie wiadomo więc, czy rozszerzenie zostanie wydane w zestawie z podstawką (która w wersji PS4 nie ma jeszcze daty premiery) czy też osobno.

Tajemnicą pozostaje też fakt czy dodatek trafi na pozostałe konsole - X360 i PS3.Niewykluczone, że odpowiedzi na te pytania poznamy na tegorocznym BlizzConie, który odbędzie się w dniach 8-9 listopada. Rozszerzenie pojawi się na imprezie w formie grywalnej - zwiedzającym oddane zostaną zarówno edycje PC, jak i PS4. Gracze sprawdzą poziom osadzony w Westmarch kierując jedną z pięciu klas z podstawki lub mającym zostać wprowadzonym w dodatku Crusaderem. Przetestują też DualShocka 4 i jego nietypowe funkcje.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy