Diablo 4 z większą liczbą przedmiotów niż Call of Duty i Fortnite?

Po ostatniej transmisji z udziałem twórców Diablo 4 gracze zabrali się za analizę zaprezentowanego Battle Passa. Wygląda na to, że Blizzard będzie hojnie nagradzał wszystkich fanów gry.

Większość osób wyczekujących premiery Diablo 4 prawdopodobnie odlicza już godziny do uruchomienia ostatnich beta testów. Już w ten weekend odbędzie się Server Slam, wydarzenie mające na celu przetestować stabilność serwerów gry przed debiutem pełnej wersji na początku czerwca.

Na kilka dni przed betą Blizzard zorganizował godzinną transmisję na oficjalnym kanale YouTube Diablo 4, gdzie ponownie zdradzili nowe szczegóły na temat gry. Tym razem większość czasu poświęcono modelowi sezonowemu, planowanym na kolejne miesiące aktualizacjom oraz Battle Passowi.

Reklama

Po zakończonej transmisji gracze zabrali się za analizę przepustki sezonowej Diablo 4. Okazuje się, że darmowa część Battle Passa zawiera aż 27 nagród. Pod tym względem gra wypada nieco lepiej od swojej konkurencji. W darmowej części karnetów Fortnite oraz Call of Duty: Modern Warfare 2 znajduje się odpowiedni 20 i 25 przedmiotów.

W przeciwieństwie do tych tytułów, Diablo 4 planuje uczynić Battle Pass częścią rozwoju postaci. W darmowej części przepustki znajdować będzie się specjalna waluta, którą można wymienić na wzmocnienia pozwalające na zdobycie większej ilości złota lub doświadczenia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy