Diablo 4: Błąd w grze zapewnił graczowi niezłą niespodziankę. Co to było?

Gobliny w Diablo 4 dorobiły się właśnie bardzo poważnej konkurencji. Jeden z fanów gry trafił ostatnio na zabawny błąd, który wypełnił jego kieszenie dziesiątkami przedmiotów.

Skrzynie w Diablo 4 powodują ostatnio bardzo dużo zamieszania. Blizzard ledwo poradził sobie z chwilowym błędem, który znacząco zwiększył szansę na zdobycie kilku najrzadszych unikatowych przedmiotów. Gracze nie byli zadowoleni, nie było się bez kontrowersji, ale ostatecznie twórcy zrobili to, co uważali za słuszne.

Kiedy wydawało się, że będzie to koniec zbugowanych skrzynek, na subreddicie Diablo 4 popularność zaczął zyskiwać kolejny post. Tym razem nie chodzi jednak o Helltide czy potężne skrzynki po zakończeniu Legionu, tylko o zwykłą skrzynię, która ewidentnie nie działała zgodnie z zamierzeniami Blizzarda.

Reklama

Użytkownik High-With-You podzielił się na Reddicie swoim ciekawym znaleziskiem. Podczas eksplorowania mapy trafił na skrzynię, którą mógł otwierać w nieskończoność. Każde kliknięcie powodowało animację otwierania skrzyni, a potem wysypywały się z niej kolejne przedmioty. Jak widać na krótkim wideo dołączonym do tego postu, legendarki sypały się w zatrważających ilościach.

Autor powyższego wpisu poinformował, że tym sposobem wypełnił połowę zakładki w magazynie unikatowymi przedmiotami. Zanim wreszcie doczekał się crasha i odebrano mu możliwość dalszego farmienia, zyskał dziesiątki cennych przedmiotów oraz legendarnych mocy, które znacząco pomogą mu w dalszym rozwoju postaci.

Gdyby tego było mało, High-With-You był dopiero na poziomie trudności World Tier 3, więc zdobywał tylko przedmioty Sacred. Jeżeli ten sam błąd przytrafiłby się komuś na WT4, mógłby w parę minut wyposażyć swoją postać w potężne bronie oraz pancerze, które starczyłyby mu na dziesiątki godzin. Prawdopodobnie mamy jednak do czynienia z bardzo rzadkim błędem, a ryzyko jego replikowania wydaje się niskie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy