​Dex do odebrania za darmo na platformie GOG

Tym razem nie Epic Games, ani nawet nie popularny Steam. Kolejną darmową produkcję odbierzecie na GOG.com, a jest to "Dex", czyli intrygujący tytuł osadzony w klimacie RPG.

Tkwimy właśnie w idealnym okresie jeśli chodzi o branżę gier. Amazon przedstawił swoją bardzo ciekawą wrześniową ofertę z licznymi znakomitymi produkcjami, w międzyczasie trwa Ukrainian Games Festival, na którym nabędziemy znacznie taniej wiele hitowych tytułów wydanych przez ukraińskich producentów, a dodatkowo w ostatnich kilkunastu dniach na Steamie Epic Games pojawiło się kilka gier do odebrania za darmo.

Reklama

Dex za darmo na GOG.com. Tytuł pobierzecie za darmo

Kiedy wydawało się, że lepiej już być nie może, to z pomocą przychodzi GOG.com należący do grupy CD Projekt RED. Na rzeczonej platformie całkowicie bezpłatnie odbierzecie "Dex". To niezwykle ciekawa gra akcji, która zawiera w sobie wiele elementów RPG i Sci-Fi.

Dex na rynku pojawił się w 2015 roku z inicjatywy czeskiego niezależnego studia Dreadlocks. Rozgrywka opiera się na eksploracji i walce, a wszystko to uskuteczniane będzie w klimatycznym cyberpunkowym świecie. Mechaniki gry wyraźnie inspirują się takimi pozycjami jak Deux Ex czy Blade Runner.

Akcja Dex rozgrywa się w przyszłości w futurystycznym mieście Harbor Prime. Celem gracza będzie zawieranie kolejnych sojuszów i finalnie obalenie całego systemu podczas trwającej misji. Twórcy do dyspozycji oddali wiele scenariuszów i tylko od nas zależy, jaką ścieżkę wyborów będziemy podejmować na swojej drodze.

Dzieło zaprojektowane zostało z pełną dbałością o szczegóły. Nie sposób w tej platformówce 2D nie odszukać inspiracji wieloma klasycznymi tytułami. Ponadto z pewnością doświadczymy w rozgrywce sporo realizmu, interakcji i złożoności zarówno na poziomie postaci, jak i pobocznych elementów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GOG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy