Reklama

Destiny - ujawniono kolejne rekordowe statystyki

​Destiny okazało się nadzwyczaj solidną produkcją, która w rekordowym czasie stała się najlepiej zarabiającym nowym IP w historii.

Twórcy postanowili pochwalić się kolejnymi interesującymi statystykami, które jasno pokazują, że moda na ten tytuł dopiero się rozkręca. Ile osób dziennie gra w najnowszą produkcję Bungie?

Patrząc po statystykach, graczy nie zniechęca nawet potraktowana po macoszemu fabuła. Liczy się przede wszystkim wspólna zabawa z innymi graczami i pokonywanie niezwykle trudnych rajdów.

Według danych z pierwszego miesiąca po premierze, każdego dnia na serwery Destiny wchodziło średnio 3.2 miliony graczy, którzy grali co najmniej 3 godziny. Przeciętny użytkownik uruchamiał najnowszy produkt Bungie 1.8 raza dziennie, a więc w ciągu miesiąca logował się średnio 21 razy.

Reklama

Ujawniono również statystyki dotyczące próby pokonania Vault of Glass. Na normalnym poziomie trudności oraz mając 26 poziom doświadczenia, aż 1 970 807 graczy próbowało zaliczyć ten rajd. Na tych samych statystykach ukończyło go 472 082 graczy. Z kolei 202 729 osób spróbowało swoich sił ponownie po osiągnięciu 30 poziomu doświadczenia, zaś 36 181 użytkowników ukończyło ten tryb na wysokim poziomie trudności.

Powyższe statystyki pokazują jednocześnie, że gra nie tylko cieszy się sporą popularnością, ale wysoki odsetek graczy próbuje ją zaliczyć na 100%, co świadczy o dużej grywalności tytułu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje