Reklama

Destiny otrzyma oficjalną książkę kucharską

​Różne już widzieliśmy gadżety nawiązujące do gier wideo, lecz oficjalna książka kucharska to wyjątkowa rzadkość. Zwłaszcza, jeśli za inspirację służy seria sieciowych strzelanek Destiny, która z kulinariami kojarzy się raczej w zerowym stopniu. Taka publikacja jest już jednak dostępna w przedsprzedaży.

Nie wiemy, czy "Destiny: The Official Cookbook" będzie idealnym prezentem na święta, lecz może zainteresować fanów produkcji. "Autorką" publikacji jest Eva Levante. Wszyscy miłośnicy gier zapewne znają tę kobietę, jako jedną ze sklepikarek w pierwszym Destiny, obecną także w "dwójce".

Prawdziwą autorką jest Victoria Rosenthal, która specjalizuje się w pomysłach tego typu. Zaczynała od bloga, lecz w ostatnich latach wydała między innymi książkę kucharską dla miłośników serii Fallout, który to cykl chyba już w nieco większym stopniu skojarzyć można z jedzeniem. Ale okazuje się, że dało się coś wymyślić i dla Destiny. Cenę książki ustalono na 35 dolarów, czyli równowartość około 135 złotych.

Reklama

Z nieco innych wieści na temat Destiny, twórcy potwierdzili ku rozczarowaniu wielu graczy, że pełne wydanie gry z DLC - znane jako Destiny 2: The Collection - pozostanie dostępne wyłącznie dla usługi strumieniowania Google Stadia i nie zostanie wydane w innych kanałach dystrybucji.

Jak tłumaczą deweloperzy, na Steamie czy na konsolach nie ma większych problemów z nabyciem wszystkich interesujących nas dodatków, więc nie ma potrzeby, by dodawać do tego jeszcze The Collection. Brzmi sensownie, nawet jeśli taki pakiet na pewno by się przydał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy