​Destiny 3 wśród najpopularniejszych trendów Twittera. Gracze chcą zmian

Frustracja fanów Destiny 2 powoli sięga zenitu. Aktualny stan gry sprowokował wśród społeczności dyskusje o potencjalnym istnieniu trzeciej odsłony serii.

Destiny 2 nie ma za sobą najlepszego okresu. Lightfall przyciągnął do gry mnóstwo osób, zarówno nowych jak i powracających, ale jego negatywny odbiór odbił się głośnym echem po całych mediach i na Steamie do teraz dodatek ma zaledwie 33% pozytywnych recenzji użytkowników.

Przez chwilę wydawało się, że Lightfall zaczyna wychodzić na prostą. Część graczy zapomniała o nieudanej kampanii, przestała przejmować się przyszłością fabularnej części Destiny i doceniła nowe rozwiązania, które wprowadził do gry dodatek. Ostatnia aktualizacja przelała jednak falę goryczy, a liczba różnych błędów wywołała niemałą frustrację wśród społeczności.

Reklama

Na Twitterze temat przyszłości gry Bungie zszedł błyskawicznie na Destiny 3. Pojawiły się spekulacje, czy trzecia część kiedykolwiek powstanie albo czy może być już teraz w trakcie rozwoju wewnątrz studia.

Gracze zdają się bardzo podzieleni w kwestii Destiny 3. Jedni chętnie zobaczyliby swoją ulubioną grę na nowym silniku, a inni twierdzą, że nie zmieni to aktualnych problemów. Trudno również stwierdzić, czy Bungie byłoby w stanie większość progresu z dwójki, żeby osiągnięcia graczy nie poszły na marne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy