Deep Rock Galactic - data premiery i zapowiedź drugiego sezonu

​Gracze Deep Rock Galactic mają przed sobą bardzo duże wydarzenie. Ghost Ship Games zasypało nas szczegółowymi informacjami na temat drugiego sezonu, który ma zadebiutować już za dwa tygodnie, razem z darmowym battle passem.

Długo czekaliśmy na to wydarzenie. Deep Rock Galactic zapowiadało drugi sezon jeszcze w grudniu zeszłego roku. Nikt nie liczył oczywiście wtedy na natychmiastową premierę, ale pół roku to z kolei dosyć długi czas oczekiwania. Na szczęście powoli dobiega on końca.

Season 2: Rival Escalation pojawi się na Steamie 28 kwietnia, a na Xboxie i PlayStation tydzień później 5 maja. Zgodnie z zapowiedzią, Ghost Ship Games wprowadza cały zestaw nowych wyzwań, które znacząco urozmaicą rozgrywkę. Dostaniemy nowy rodzaj przeciwników i nowe misje. Weterani powinni świetnie bawić się, adaptując swoje postaci do nowych pomysłów deweloperów.

Reklama

Jak przystało na nowy sezon, dostaniemy oczywiście darmowy battle pass oraz cały zestaw sezonowych wyzwań. Do odblokowania w ramach przepustki będzie tona kosmetycznych przedmiotów, które pozwolą wam wyglądać jeszcze lepiej podczas swoich wypraw.

Dobra wiadomość jest również taka, że jeżeli nie skończyliście jeszcze pierwszego sezonu, nie musicie się spieszyć. Wszystkie niezdobyte przedmioty przeniosą się do drugiego sezonu i będziecie mogli dalej odblokować je podczas gry.

Ostatnią, równie pozytywną decyzją jest możliwość zdobycia Phazyonite’u, waluty premium Deep Rock Galactic, podczas ekspedycji. Weterani powinni regularnie zarabiać odrobinę waluty podczas gry, którą mogą wydać potem na kosmetyczne przedmioty.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy