Deathloop odnosi ogromny sukces na Steam

​Deathloop odnosi bardzo duży sukces na Steam i to w krótkim czasie od premiery oraz mimo kłopotów z optymalizacją gry, za którą winę według graczy ponosi antypirackie zabzpieczenie Denuvo. Pojawia się jednak pytanie, jak długo produkcja będzie na topie platformy Valve?

Deathloop trafił do sprzedaży 14 września i stał się hitem na Steam. Według statystyk gra autorstwa Arkane Studios wygenerowała w minionym tygodniu najwięcej przychodów ze wszystkich tytułów dostępnych w sklepie Valve. Dotyczy to wydania podstawowego, z kolei edycja Deluxe również zajęła bardzo wysokie, bo trzecie miejsce na podium. Druga lokata przypadła Tales of Arise, a czwarte Naraka Bladepoint.

Sukces ten Deathloop odniósł mimo problemów z optymalizacją, za które zgodnie z opinią graczy ma odpowiadać zabezpieczenie Denuvo. Spadki wydajności występują nawet na komputerach wyposażonych w mocne podzespoły. Wina Denuvo nie stanowiłaby zaskoczenia, ponieważ ten DRM już nie raz przyczyniał się do spadków płynności w ochranianych tytułach. Zobaczymy, jak Deathloop poradzi sobie na Steam w nadchodzących tygodniach.

Reklama

Sprawdź naszą recenzję gry Deathloop

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Deathloop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy