Death Stranding bombardowane negatywnymi ocenami po kooperacji z Cyberpunkiem 2077

​Gracze, którzy są zawiedzeni jakością Cyberpunka 2077 i nie spodobała im się współpraca CD Projekt RED z twórcami Death Stranding, w ramach której w drugiej grze udostępniono przedmioty związane z CP 2077. Użytkownicy postanowili dać upust złości poprzez wystawianie negatywnych ocen na Metacritic.

CD Projekt RED w ramach współpracy ze studiem Hideo Kojimy udostępniło w Death Stranding elementy związane z Cyberpunkiem 2077. Nie spodobało się to jednak graczom, którzy od momentu ogłoszenia tego wydarzenia, zaczęli bombardować grę o przygodach Sama Portera negatywnymi ocenami w serwisie Metacritic i w momencie pisania tej wiadomości średnia wynosi 3.2 procent.

Co ciekawe dotyczy to tylko wersji na PC z kolei edycja PlayStation 4 jest oceniana na poziomie 7.3. Oczywiście użytkownikom może nie podobać się port Cyberpunka 2077 na old genach i w sumie patrząc na jego jakość jest to całkowicie zrozumiałe, aczkolwiek zasypywanie negatywnymi opiniami zupełnie inny tytuł tylko dlatego, że podjęto się kooperacji jest kompletnie niezrozumiały.

Reklama

W ramach współpracy najnowsza aktualizacja wnosi do Death Stranding postacie z Cyberpunka 2077, a ponadto główny bohater ma szansę nauczyć się hakowania bojowego. Do tego udostępniono przedmioty związane z wyposażeniem np. Odwróconej trajce z motywem najnowszej produkcji CD Projekt RED oraz protezę Johnny'ego Silverhanda, która oprócz tego, że prezentuje się dobrze umożliwia wyprowadzanie dość potężnych ciosów.

Warto wspomnieć, że Cyberpunka 2077 również zalała fala negatywnych recenzji użytkowników Metacritic i w pewnym momencie średnia ocena wynosiła nawet 2.8.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy