Reklama

Death Skid Marks do pobrania za darmo na platformie Steam

Niezależne Studio Whisky Tango Inc. postanowiło sprezentować wszystkim graczom jedną z ciekawszych produkcji osadzonych w klimacie brutalnego roguelike’a. Grę Death Skid Marks pobierzecie całkowicie za darmo na platformie Steam.

Death Skid Marks to tytuł, który swój debiut zaliczył 21 listopada 2014 roku. Dzieło nasycone jest niezwykle dynamiczną i wciągającą rozgrywkę, która opiera się na przemierzaniu trasy 666 liczącej dokładnie... 666 kilometrów.

Jako kierowcy samochodu napotykać będziemy wielu zróżnicowanych przeciwników stających nam na drodze. Będą to: wieśniacy, fanatycy religijni, kosmici, zamachowcy-samobójcy, a nawet neonaziści, policja i roboty.

Produkcja ta oferuje naprawdę sporo możliwości. Przede wszystkim możemy zarabiać pieniądze, które pozwolą nam ulepszać nasz pojazd i kupować specjalne uzbrojenie w odpowiednio rozlokowanych na trasie sklepach. Twórcy do dyspozycji graczy oddali całkiem spory asortyment broni, mnogą liczbę bossów i ponad 30 pojazdów do jazdy.

Reklama

To wszystko skrzętnie zawarte zostało w kanonach naprawdę wymagającego roguelike’a. Deweloperzy piszą, że przejście całej gry powinno zająć nam ok. 1,5 godziny. Warto jednak już na samym starcie zaznaczyć, że czas ten może okazać się zdecydowanie niedoszacowany, bowiem Death Skid Marks to gra w stylu "easy to play - hard to master". W skrócie - przygotujcie się na częste umieranie i zaczynanie rozgrywki od początku.

Warto podkreślić, że tytuł ten nasycony jest niezwykle klimatyczną ścieżką dźwiękową przegrywającą w rytmach punka i metalu. To, co warto jeszcze wyróżnić przy okazji Death Skid Marks to ciekawą i nieco intrygującą szatę graficzną oraz absurdalny momentami czarny humor, który wręcz wylewa się na ekrany.

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy