Reklama

Days of Heroes: D-Day - załóż gogle VR i wciel się w rolę żołnierza aliantów w trakcie lądowania w Normandii

Jest początek czerwca 1944 roku. Po pięciu latach od wybuchu drugiej wojny światowej siły Trzeciej Rzeczy nadal okupują Europę. Siły aliantów podejmują próbę odwrócenia losów wojny i decydują się na otwarcie tzw. "drugiego frontu" w Europie Zachodniej.

Świat jest w przededniu Operacji Overlord - największego desantu w historii wojen. Generał Eisenhower wyznacza 6 czerwca na D-Day. Połączone siły amerykańskie, brytyjskie i kanadyjskie szykują się do lądowania na wybrzeżu Normandii. Jesteś pośród żołnierzy, których bohaterstwo odmieni losy świata.

Obserwuj działania wojenne z dwóch, niezwykłych perspektyw - skoczka dywizji powietrznodesantowej, który pod osłoną nocy ląduje na tyłach wroga, z misją destabilizacji jego oddziałów oraz piechura biorącego udział w szturmie na plaży Omaha w trakcie D-Day.

Reklama

Rozgrywaj zróżnicowane misje wojskowe. Od krótko i długodystansowych starć z Nazistami, przez prowadzenie ostrzału przeciwlotniczego, niszczenie wrogich czołgów czy przedzieranie się przez okopy, po ucieczkę z obozu jenieckiego. Wykorzystuj kilkanaście drugowojennych broni, które zostały dokładnie odwzorowane pod względem ich wyglądu i mechaniki.

Po ukończeniu kampanii rozwijaj swoje umiejętności na strzelnicy oferującej cztery różne tryby rozgrywki, a kiedy już będziesz gotowy spróbuj swoich sił w trybie Hardcore, który przetestuje Twój spryt, umiejętność strategicznego myślenia i wolę przetrwania.

Days of Heroes: D-Day tworzy Zen Apps Studio. Gra pojawi się na Oculus Rift oraz HTC Vive.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje