Reklama

Dave Bautista zastąpi Marcusa Fenixa w kampanii Gears 5. Doczekamy się też fabularnego DLC

​Za sprawą next-genowej aktualizacji Gears 5 nie tylko wyładnieje, ale i przyniesie znajomą twarz do kampanii fabularnej. Co więcej, The Coalition zapowiedziało także nowe rozszerzenie fabularne do swojej gry, które zadebiutuje jeszcze przed końcem roku.

W ramach aktualizacji Gears 5 dla Xbox Series X i S gracze otrzymają opcję zamiany Marcusa Fenix na Dave’a Bautistę (a raczej jego osobowość wrestlingową z WWE, czyli Batistę) w kampanii fabularnej. Do tej pory znany aktor i zapaśnik dostępny był jedynie w trybie sieciowym.

Zmiana postaci nie ograniczy się jednak tylko do podmiany twarzy, ponieważ Bautista potwierdził również, że nagrywa dubbing do gry. Zapewne jednak taka zmiana nie wszystkim przypadnie do gustu, ponieważ John DiMaggio w roli Marcusa Fenix ma duże grono fanów, a jego "Ah, shit" jest już praktycznie kultowe.

Reklama

Wraz z tą zapowiedzią ponownie rozgorzała dyskusja na temat długo wyczekiwanego filmu Gears of War, który przedstawiać miałby losy oddziału Delta. Wiele osób już wcześniej obsadzało Dave’a Bautistę w głównej roli i teraz będziemy mogli w pewnym stopniu przekonać się, jak wypada on jako Marcus Fenix.

To jednak nie wszystko, ponieważ w Gears 5 doczekamy się trybu New Game+, który przyniesie nasze ulepszenia Jacka, doda nowe skórki i wprowadzi "mutatory" (tryb z wielkimi głowami). Otrzymamy także dwa nowe poziomy trudności: klasyczny i Ironman, gdzie do dyspozycji mamy tylko jedno życie. Zmiany obejmą też multiplayer, gdzie np. nasza postać nie będzie już związana z klasą.

Co więcej, na grudzień twórcy zapowiedzieli fabularne DLC zatytułowane Hivebusters i choć nie chcą zdradzać zbyt wiele, to tytuł sugeruje, że możemy się tu wcielić w bohaterów znanych z trybu kooperacyjnego Escape (Keegan, Lahni i Mac), czyli oddział Scorpio. Rozszerzenie powinno zająć nam 3-4 godziny i być świetną okazją do tego, by zapoznać się z graficznymi ulepszeniami Gears 5 dla Xboxa Series X i S.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje