Darmowe gry na Steamie. Na liście kilka ciekawych produkcji do dodania!

Na Steamie zadebiutowały kolejne gry, które możecie przypisać do swojego konta na stałe zupełnie bezpłatnie. Prezentujemy listę 6 zróżnicowanych gatunkowo produkcji, które mają szansę wpasować się w Wasze preferencje i gusta.

Horizon To Crinowa: Have Faith in Radiance - jak podkreślają sami twórcy: jest to prototypowa gra RPG wyróżniająca się szybką i dynamiczną walką osadzona w klimacie anime. Nie sposób nie znaleźć tutaj inspiracji klasycznymi tytułami jRPG.

Archery Showdown - gra platformowa w konwencji 2D, w której cała rozgrywka opiera się na walce i rywalizacji z przeciwnikiem w starciach łuczniczo-balistycznych. Tytuł możemy rozgrywać w wariancie PvP na dzielonym ekranie. Warto jednak odnotować, iż do lokalnej zabawy wymagany jest kontroler.

Reklama

I Wanna Maker - platformowa gra, której filarem jest... potężny edytor poziomów pozwalający tak naprawdę na tworzenie własnych mini-gier. Twórcy do dyspozycji projektantów oddali: 70 różnych obiektów, elastyczny system implementacji wydarzeń, ponad 150 utworów do wyboru oraz wiele, wiele więcej. I Wanna Maker pochwalić się może współczynnikiem 95% pozytywnych recenzji na Steamie.

Black Gunner Wukong: Prologue - strzelanka typu rogulike, w której akcja ma miejsce w amerykańskiej bazie wojskowej. W tytule możemy wykorzystywać rozmaite kombosy do tego, by spacyfikować naszych rywali. Black Gunner wyróżnia się klimatyczną oprawą graficzną i naprawdę niskimi wymaganiami sprzętowymi.

Cards and Castles 2 - karciana gra kolekcjonerska, w której partie rozgrywane są na specjalnej taktycznej planszy. Podczas zabawy możemy zbierać karty z różnych siedmiu frakcji. Cards and Castles 2 pozwala na zabawę z przyjaciółmi, jak również na rywalizację sieciową z innymi graczami.

Aliya’s Ascent - gra przygodowa w formie interaktywnej opowieści. Podczas rozgrywki wcielamy się w tytułową dziewczynę, która w dosyć tajemniczych okolicznościach wyrusza na nieznany ląd.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama