Czekasz z niecierpliwością na GTA 6? Lepiej zapisz tę datę w kalendarzu!

Grand Theft Auto 6 to gra, która nawet jeszcze nie powstała, a już rozgrzewa serca milionów graczy na całym świecie. Według jednego z rzetelniejszych informatorów za kilka tygodni będzie miało miejsce przełomowe wydarzenie, w kontekście premiery wyczekiwanej produkcji od Rockstar Games.

Na GTA 6 czekają miliony

Nie ma już co do tego żadnych wątpliwości. GTA 6 jest nie tylko najbardziej wyczekiwaną grą wideo, ale także najprawdopodobniej najbardziej kosztową produkcją w branży gamingowej według wyliczeń. W ostatnim czasie o "szóstce" dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy, głównie z nieoficjalnych przecieków.

Przede wszystkim w GTA 6 wystąpi dwójka protagonistów o imieniu Lucia i Jason. Producenci zafundują nam rozległą i interesującą mapę inspirowaną Vice City, jak również skrawki Ameryki Południowej (przynajmniej w zadaniach fabularnych). Oprócz tego w tytule będziemy mogli wykonywać rozmaite zadania główne i poboczne, o czym szerzej poczytacie pod tym adresem.

Reklama

26 października najważniejszym dniem tego roku w gamingu?

Czy ogłoszenie GTA 6 przez Rockstar Games zbliża się coraz większymi krokami? Na to się zanosi. Informator występujący w serwisie X (ex-Twitter) pod pseudonimem Chris Marxx przekazał intrygujące wieści. Zgodnie z nimi GTA 6 ma zostać oficjalnie ogłoszone w dniu 26 października 2023 roku, czyli za niecały miesiąc.

Wpis ten dotarł już prawie do miliona odbiorców w mediach społecznościowych. Data ta poniekąd pokrywa się z przeszłymi przeciekami, które głosiły, że wyczekiwany tytuł może zostać zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie jeszcze w tym roku. Jeśli te plotki znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, to niewykluczone, że GTA 6 na sklepowe półki trafi w pierwszej połowie 2025 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy