Reklama

Cyberpunk: Edgerunners. Świetny cosplay zauważony przez twórców serialu!

Serial anime "Cyberpunk: Edgerunners" odbił się bardzo szerokim echem wśród fanów anime i gier wideo. Produkcja inspirowana grą Cyberpunk 2077 również nie przeszła bez echa w środowisku cosplayerów. Jedna z najbardziej znanych artystek przygotowała "ożywienie" Lucy.

Cyberpunk podbił Netflixa

Polsko-japońska produkcja w reżyserii Hiroyukiego Imaishiego oparta jest na grze Cyberpunk 2077. Za stworzenie serialu odpowiada Studio Trigger z "Kraju Kwitnącej Wiśni". Premiera na Netflixie odbyła się 13 września i stała się dużym hitem. Anime szybko wdarło się do czołówki najchętniej oglądanych produkcji na platformie w kategorii "nieanglojęzyczne". Jest to spory sukces, gdyż na Netflixie można znaleźć wiele produkcji z Hiszpanii, Niemiec czy Włoch. Konkurencja była zatem bardzo duża, ale "Cyberpunk Edgerunners" świetnie sobie z nią poradził. Pierwsza seria liczy 10 epizodów.

Reklama

Trzeba przyznać, że projekt został zrealizowany ze sporym rozmachem. Za ścieżkę dźwiękową odpowiadał między innymi słynny wokalista Dawid Podsiadło. Również wśród cosplayerów powstało zainteresowanie tym serialem. Jedna z artystek zajmujących się tą dziedziną sztuki ostatnio udostępniła swój projekt związany z "Cyberpunk: Edgerunners". Okazał się on na tyle dobry, że dostrzegli go twórcy serialu.

Cosplay Lucy zrobił zamieszanie

Lucy to jedna z głównych bohaterek serialu. Jest ona przewodniczką Davida - pierwszoplanowej postaci produkcji. Znana cosplayerka - Irina Meier postanowiła przenieść Lucy do świata rzeczywistego. Kobieta mająca na Instagramie ponad milion obserwujących, zainspirowała się polsko-japońską produkcją, by stworzyć doskonały cosplay Lucy. Trzeba przyznać, że wygląda on obłędnie.

Na pierwszy rzut oka spojrzenie przyciągają doskonałe włosy. Są one w typowym dla tej postaci białym kolorze. Kobieta wygląda w tym wydaniu bardzo bojowo. Ubrana jest w biało-czarny strój, który świetnie ze sobą kontrastuje. Na zdjęciach pali papierosa, co również dodaje interesującego kontekstu całej postaci. Występuje również na tle motocykla japońskiej marki Kawasaki, co może być małym odwołaniem do pochodzenia twórców serialu.

Cosplay był na tyle dobrze wykonany, że sami twórcy anime postanowili udostępnić na Twitterze ten projekt. Artystka była zachwycona tym gestem, co ewidentnie zademonstrowała w jednym z tweetów w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy